Nákupní košík  

0 položek

Doprava 0,00 Kč
Celková částka 0,00 Kč

Pokračovat

Newsletter

Svářečka plastů 858D + 5 nástavce+ mřížka + dráty

Svářecí stanice model Yihua 858D je klasická opravárenská stanice na horký vzduch, která má displej teploty. 

Více informací


2 199,00 Kč

S002

Zákaznící, kteří koupili toto zboží nakoupili také...

4 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke každé stanici 5 nástavcu:
- Kvádrový nástavec 10x10 mm
- Kulatý nástavec 5mm
- Kulatý nástavec 7mm
- Kulatý nástavec 9mm
- 1 tenké nástavce pod úhlem 45 stupňů (délka trubičky 7 cm) - o průměru 5mm 

Svářecí stanice na teplý vzduch model Yihua 858D s displejem teploty. Slouží na letování a vyletování všech elektronických částí např. BGA, SMD, PLCC
Stanice na teplý vzduch má indukční čidlo – po odložení svářečky do úchytu na stanici přechází do stavu čekání a topné těleso se vypíná. Po vyjmutí z úchytu se svářečka vrací na dříve nastavené parametry (hodnota průtoku vzduchu a nastavené dříve teploty).

Stanice na teplý vzduch má speciální systém automatického chlazení. Po ukončení práce a odložení svářečky do úchytu na stanici se zapíná chlazení. Stanice po této činnosti pracuje ještě od 3 do 8 minut. Po vychladnutí topného modulu teplého vzduchu přechází do stavu očekávání a poté můžete ji celkově vypnout hlavním vypínačem. Tato funkce prodlužuje životnost topného tělesa a má vliv na bezpečnost práce.

Stanice má kvalitní kovový povrch a hlavici na normální (standartní) nástavce. Foukání vzduchu je realizovaný ventilátorem, který se nachází ve svářečce na teplý vzduch a je poháněn bez štětkovým motorem. Zapevní větší odolnost a nezávadnost, tichou práci a malé vibrace. Díky tomu, že se ventilátor nachází ve svářečce a má elastický převod, co má vliv na pohodlnější používání.

Stanice má velmi dobré možnosti regulace. Práce zařízení a proces sváření je kontrolovaný přes centrální procesor. Displej ukazuje v čase skutečnou teplotu a dosáhnutí dříve nastavené teploty je oznámeno jedním zvukovým signágnálem. Stanice má samotestující systém ochrany před přehřátím, informuje v případě přehřání nebo havárie. Široká možnosti regulace parametrů práce. Stanice má hlavici navrženou antistaticky, co chrání části svářečky před poškozením.


Technické údaje 858D:
- Číselná regulace teploty teplého vzduchu přes potenciometr
- Regulace teploty na teplý vzduch 100 – 450°C
- Ovládání přes procesor
- Kvalitní kovový povrch
- Napájení 230 V
- Síla stanice 700W
- Regulace kapacity vzduchu do 120 litrů / minutu (max)


V balení:
- Hlavní jednotka Yihua 858D
- Jeden kvádrový nástavec 10 x 10 mm
- 3 kulaté nástavce – 5mm, 7mm, 9mm
- 1 tenké nástavce 
- Síťový kabel
- Úchyt na svářečku
- 600 g svařovacího drátu (PP, PELD, ABS, ASA, PEHD, TPO, PP/EPDM, POM, PC/PBT, PS, PA, PBT, PPO, MDPE, PC/ABS, PP/PE, PC, PP/ET2X, PMMA, PPE/PA)


Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Je nám líto, pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře.